دیتیلینگ اصفهان

بادیفنس (BODYFENCE)

مجموعه هگزیس اصفهان به عنوان نماینده محصولات شرکت HEXIS فرانسه در استان اصفهان افتخار دارد تا محصولی را به شما همشهریان و هم استانی های عزیز معرفی کند که میتواند جلوی آسیب به رنگ خودروی شما را بگیرد.

رنگ خودرو همواره اهمیت بسیار بالایی برای صاحبان آن داشته و دارد. وقتی شما می بینید روی رنگ ماشینتان خط و خش افتاده یا یک مالیدگی باعث از بین رفتن رنگ ماشین میشود مسلما حال بدی به شما دست می دهد. این موضوع فقط باعث دلگیر شدن شما به عنوان صاحب خودرو نمی شود بلکه باعث افت قیمت خودروی شما بواسطه آسیب به رنگ نیز می شود. به عبارت دیگر، امروزه ارزش ماشین به رنگ آن است!


بادیفنس (BODYFENCE) چیست؟

به کاورهای شفاف ضد خش تولید شده توسط کمپانی فرانسوی HEXIS بادیفنس گفته می شود.
معنی بادیفنس چیست؟ بادیفنس از دو کلمه لاتین تشکیل شده “BODY” به معنای بدنه و “”FENCE به معنای حفاظ و ترکیب این دو کلمه به خوبی حق مطلب را بیان کرده و نام تجاری با مسمایی را برای این محصول بوجود آورده است.

بادیفنس به چه دردی میخورد؟

بایست در پاسخ به این سوال گفت که بادیفنس به چه درد که نمی خورد!
این محصول جلوی تمامی آسیبهایی که ممکن است برای رنگ خودرو بوجود بیاید را میگیرد. در زیر به عواملی که بادیفنس میتواند جلوی آنها را بگیرد اشاره می کنیم…

  • خط و خش
  • ریگ خوردگیاسید و مواد شیمیایی
  • آفتاب سوختگی
  • مالیدگی و تصادفات سطحی

ضخامت بادیفنس

سوالی که در ذهن بسیاری از مشتریان پیش می آید این است که آیا این کاور با این میزان ضخامت می تواند جلوی این همه آسیب را بگیرد؟ ضخامت واقعی بادیفنس 155 میکرون است. میدانیم که هر 1000 میکرون معادل 1 میلیمتر است. پس بنابر این محصول ضخیمی نیست ولی بواسطه انعطاف و کش سانی بینظیری که دارد میتواند جلوی آسیبهای جدی را به راحتی بگیرد. بنابر این میتوان نتیجه گرفت که صرف ضخیم بودن محصولات مشابه نمی تواند تعیین کننده میزان مقاومت محصول باشد.

مزایای بادیفنس بدنه خودرو اصفهان

براقیت
پس از نصب این محصول روی خودرو میتوانید به راحتی مشاهده کنید که تا چه حد سطح رنگ براقتر می شود. و خبر خوب اینجاست که این براقیت تقریبا دائمی است!

آبگریزی

یکی از خواص مهم دیگر بادیفنس که به خاطر وجود یک لایه نانویی و لغزنده روی سطح آن است، آبگریزی می باشد. پس در مواقع بارندگی آب کمتر روی آن می ماند و به طور کلی ماشین کمتر کثیف می شود.

خود ترمیمی

یکی از خواص اعجاب انگیز این محصول خود ترمیمی آن است. خود ترمیمی یعنی اگر خشهای سطحی که معمولا روی رنگ خودرو بوجود می آیند روی سطح بادیفنس ایجاد شوند با عامل گرما (آفتاب یا آب جوش) به صورت خودکار از بین رفته و سطح رنگ همیشه براق و ایده آل می ماند. البته این محصول 3 لایه دارد که خشهایی که روی لایه اول ایجاد شده اند مشمول خاصیت خود ترمیمی خواهند بود.

دوام بادیفنس

دوامل بادیفنس برای آب و هوای ایران و با یک استفاده معمولی از خودرو در حدود 7 سال خواهد بود. و پس از این مدت انتظار می رود رنگ بادیفنس آرام آرام تغییر کند و رو به زردی یا بور شدن برود. التبه خبر خوب اینجاست که خود بادیفنس قابلیت پالیش شدن دارد و با این حساب میتوان گفت که یک کاور محافظ مادام العمر محسوب می شود!

جدا سازی بادیفنس از روی رنگ

دغدغه بسیاری از شما مشتریان جداسازی بادیفنس از روی خودرو می باشد و بسیاری این نگرانی را دارند که در صورت جداسازی به رنگ خودرو آسیب برسد. ولی جای هیچگونه نگرانی نیست چرا که این محصول اساسا برای محافظت از رنگ طراحی و ساخته شده و با ویژگیهای بخصوص رنگ خودرو کاملا همخوانی و تطابق دارد. بنابر این در بلند مدت هیچگونه اثر منفی روی رنگ ایجاد نخواهد کرد. رنگ به هیچ وجه کنده نخواهد شد مگر آنکه رنگ خودرو فابریک نباشد و رنگ آمیزی مجدد با کیفیت پایین انجام شده باشد.

گارانتی

شرکت فرانسوی HEXIS در ایران نمایندگی رسمی دارد و حتی با وجود تحریمهای ظالمانه علیه کشورمان همکاری این شرکت با نمایندگی مرکزی ایران (واقع در شیراز) همچنان ادامه دارد. محصول بادیفنس دارای گارانتی رسمی و 3 ساله می باشد که به نام مشتری و با درج شماره شاصی خودرو و تاریخ نصب به همراه یک QR CODE روی کارت به مشتری ارائه می گردد. ضمنا محصول بادیفنس دارای هولگرام مخصوص نیز می باشد که نشانه اصالت محصول و برای مشتریان ما بسیار اطمینان بخش است.

تشخیص رنگ از روی بادیفنس

دغدغه بسیاری از شما موضوع تشخیص رنگ خودرو پس از اجرای بادیفنس می باشد. ولی به دو دلیل جای نگرانی نیست…
1-اینکه ضخامت رنگ را میتوان بعد از اجرای کاور نیز با دستگاه سنجید و چون ضخامت کاور عدد ثابتی دارد می توان به راحتی قسمتی که رنگ فابریک ندارد را با دستگاه تشخیص داد.
2- ما برای اطمینان و خاطر جمعی بیشتر شما مشتریان عزیز، روز پذیرش خودرو جهت اجرای کاور، برگه تشخیص رنگ مطابق با تاریخ قرارداد و تاریخ پذیرش را اخذ نمی کنیم تا برای فروش خودروی شما در آینده مشکلی پیش نیاید و مدرک قابل استناد داشته باشید.

مزیت های بادیفنس

*محافظت تمام عیار از رنگ بدنه خودرو
همانطور که توضیح دادیم بادیفنس محصولیست که جلوی هر گونه آسیب قابل تصور به رنگ خودرو را میگیرد.
*قابلیت نصب به صورت موضعی
با توجه به نامرئی بودن این محصول میتوان آن را به صورت موضعی و فقط روی قسمتهای آسیب پذیر خودرو نصب کرد. این کار میتواند تاثیر بسیاری رو هزینه تمام شده برای مشتری نیز بگذارد. بسیاری از مشتریان صرفا نگرانی ریگ خوردگی جاده هستند و میتوانند به طور مثال آن را فقط روی کاپوت و سپر جلو و چراغهای جلو نصب کنند. حتی میتوان بادیفنس را روی نیمی از کاپوت نصب کرد چون کاملا نامرئی است.

معایب بادیفنس

تنها عیبی که برای این محصول وجود دارد قیمت نسبتا بالای آن می باشد به طوریکه نصب کامل آن برای خودروهایی با ارزش کمتر از 300 میلیون تومان توجیه اقتصادی ندارد. البته لازم به ذکر است که ترجیحات مشتریان و حساسیت آنها نیز در این مورد بسیار تعیین کننده است.

بادیفنس مات

محصول جدیدی که کمپانی HEXIS سال 2018 روانه بازار کرد با ضخامت 160 میکرون بادیفنس مات یا MATTE BODYFENCE نام گرفت. این محصول تمامی خواص بادیفنس را دارد با این تفاوت که جلوه رنگ خودرو را تغییر داده و آن را مات میکند. بنا بر این نمی توان این محصول را به صورت موضعی نصب کرد ولی خودروهایی که با این روش مات می شوند جذابیت فوق العاده ای ایجاد می کنند. جهت مشاهده نمونه اجرا شده بادیفنس مات مجموعه ما روی لینک زیر کلیک کنید.

محصولات مشابه

اخیرا بسیار مشاهد می شود که برخی سعی می کنند تا محصولات مشابه یا هر گونه برچسب شفافی را به نام بادیفنس (BODYFENCE) به مشتریان معرفی کنند که مسلما به لحاظ کیفیت و دوام با محصول اورجینال قابل مقایسه نیست و میتواند به رنگ خودرو آسیبب برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *